preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Kanižlića Požega

Login

Facebook
 
 
Raspored zvonjenja

Sat

Od... do... Odmor
PRIJE PODNE
1. 08.00 - 08.45 5
2. 08.50 - 09.35 10
3. 09.45 - 10.30 15
4. 10.45 - 11.30 5
5. 11.35 - 12.20 5
6. 12.25 - 13.10  
POSLIJE PODNE
1. 13.30 - 14.15 5
2. 14.20 - 15.05 10
3. 15.15 - 16.00 15
4. 16.15 - 17.00 5
5. 17.05 - 17.50 5
6. 17.55 - 18.40  
Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 10. 2011.

Ukupno: 5703910
Ovaj mjesec: 3283
Ovaj tjedan: 924
Danas: 193

Za djecu i roditelje

Obrazovanje

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Nagrađeni učenici i nastavnici na svečanoj sjednici Učiteljskog vijeća
Autor: Valentina Čurčić, 3. 7. 2018.

14. lipnja 2018. održana je svečana sjednica Učiteljskog vijeća u Gradskom kazalištu na kojoj su dodijeljene nagrade i priznanja svim učenicima koji su marljivo i vrijedno radili tijekom godine i na različitim natjecanjima i natječajima osvajali prva mjesta i nagrade te njihovim mentorima koji su im pružali podršku i poticali ih u radu.


Prije početka svečane dodjele okupljene je pozdravila gospođa ravnateljica Marija Samardžija koja je istaknula kako naši učenici imaju intelektualnu radoznalost, kreativnost, inicijativu i poduzetnost koju su stekli radeći uz svoje učitelje i na mnogobrojnim školskim projektima. Ravnateljica je čestitala učiteljima koji su nastavu doveli na razinu očekivane potrebe učenika, učenicima na svjesnosti potrebe rada uz redovnu nastavu, a roditeljima na pomoći kod organiziranja vremena svoje djece i kontrole redovitosti njihovog dolaska.  Svečanoj sjednici prisustvovao je i gradonačelnik Požege Darko Puljašić, i sam bivši učenik naše Škole.

- U školi Antuna Kanižlića dobili ste izvrsne temelje i u srednjim školama nećete imati problema. Vidim ovdje puno nagrada što znači da je i vas puno bilo uspješno, da su vaši učitelji, nastavnici i mentori jako puno radili. Vi ste budućnost našega grada i domovine Hrvatske, bez vas ništa nema smisla, a mi smo tu da vas pripremimo za život, da se odnosite jedni prema drugima onako kako biste htjeli da se drugi odnose prema vama. – rekao je gradonačelnik Puljašić i čestitao svim učenicima i nastavnicima na uspjehu.

 

Andrija Valdin, 2.a, DUZS natječaj, literarni rad, 2.mjesto, županijska razina

David Gruić, 1.a, Croatian makers liga, 1.mjesto

Iva Papac, 1.a, Croatian makers liga, 1.mjesto

Karla Bušić, 1.a, Croatian makers liga, 1.mjesto

Lovro Tokić, 1.a, Croatian makers liga, 1.mjesto

Petar Stanić, 1.a, Croatian makers liga, 1.mjesto

Edita Mikić, 2.a, DUZS natječaj, literarni rad, 1. mjesto, državna razina

Lara Tomljanović, 2.a, Klokan bez granica, među 10% najboljih; Dabar, među 10% najboljih; međunarodna natjecanja

Roko Brekalo, 3.c, među 10% najboljih u državi na međunarodnom matematičkom natjecanju Klokan bez granica

Magdalena Rendulić, 3.d, DUZS natječaj, likovni rad, 3. mjesto, županijska razina

Erika Mikić, 4.a, među 10% najuspješnijih na međunarodnom informatičkom natjecanju DABAR; među 10% najboljih u državi na međunarodnom matematičkom natjecanju Klokan bez granica

Filip Filić, 4.a, Županijsko natjecanje iz matematike, 3. mjesto; među 10% najboljih u državi na međunarodnom matematičkom natjecanju Klokan bez granica; među 10% najuspješnijih na međunarodnom informatičkom natjecanju DABAR

Andrea Vinković, 4.c, među 10% najuspješnijih na međunarodnom informatičkom natjecanju DABAR

Ela Ćališ, 5.a, Festival matematike, 1. mjesto ekipno, županijsko natjecanje; LOGO liga, 36. mjesto, državna razina

Lara Ćališ, 5.a, Festival matematike, 1. mjesto ekipno, županijsko natjecanje; LOGO liga, 21. mjesto, državna razina; MAT liga, državna razina

Marin Sesar, 5.a, MAT liga, državna razina; među 10% najboljih u državi na međunarodnom matematičkom natjecanju Klokan bez granica

Robert Valenta, 5.c, robotika, županijska razina: 2. kolo, 1. mjesto; 3. kolo, 2. mjesto;  4. kolo, 2. mjesto

Antonela Peči, 5.c, robotika, županijska razina: 2. kolo, 1. mjesto; 3. kolo, 2. mjesto; 4. kolo, 2. mjesto

Ivan Kostić, 5.c, robotika, županijska razina: 4. kolo, 1. mjesto

Marija Prskalo, 5.c, robotika, županijska razina: 2. kolo, 1. mjesto; 3. kolo, 2. mjesto

Ivan Jelić, 5.c, Tehnička kultura: modelarstvo i maketarstvo: županijsko natjecanje, 1. mjesto te državno natjecanje, 21. mjesto

Petar Starčević, 5.d, Županijsko natjecanje iz informatike: kategorija Logo – 1. mjesto; kategorija Algoritmi – 3. mjesto; LOGO liga, 9. mjesto, državna razina

Patricija Starčević, 5.d, među 10% najuspješnijih na međunarodnom informatičkom natjecanju DABAR

Mia Raguž, 6.a, Festival matematike, 1. mjesto ekipno, županijsko natjecanje

Bruno Bušić, 6.a, Županijsko natjecanje iz matematike, 2. mjesto; MAT liga, državna razina

Luka Stjepančević, 6.a, HIPPO, natjecanje iz engleskog jezika, državna razina

Erik Hajpek, 6.a, među 10% najuspješnijih na međunarodnom informatičkom natjecanju DABAR; međunarodno natjecanje iz robotike WER, 6. mjesto; robotika, županijska razina: 2. kolo, 1. mjesto; MAT liga, državna razina

Borna Kormanjec, 6.b, robotika, županijska razina: 2. kolo, 1. mjesto

Arijano Despot, 6.b, robotika, županijska razina: 1. kolo, 3. mjesto

Lana Radošić, 6.b, Županijsko natjecanje iz matematike, 3. Mjesto; Županijsko natjecanje iz informatike: kategorija LOGO – 1. mjesto, LOGO liga – 3. mjesto, državna razina; Festival matematike, 1. mjesto ekipno, županijsko natjecanje; među 10% najuspješnijih na međunarodnom informatičkom natjecanju DABAR; međunarodno natjecanje iz robotike WER, 6. mjesto; robotika, županijska razina: 2. kolo, 3. mjesto

Nina Pavić, 7.a, Županijsko natjecanje iz biologije, 3. mjesto; Županijsko natjecanje iz geografije, 2. mjesto; Županijsko natjecanje iz informatike: kategorija LOGO – 2. mjesto; MAT liga, državna razina

Leona Zima, 7.a, natječaj DUZS, literarni rad, 3. mjesto

Lora Župan, 7.a, MAT liga, državna razina

Jan Borjanić, 7.b, Županijsko natjecanje iz informatike: kategorija LOGO – 3. mjesto; LOGO liga, državna razina, 40. mjesto

Filip Glibo, 7.c, Županijsko natjecanje iz tehničke kulture, kategorija Strojarske konstrukcije, 3. mjesto

Vanessa Vinković, 7.c, Županijsko natjecanje iz informatike, kategorija LOGO – 2. mjesto

Ana Aušprung, 8.a, Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika, 2. mjesto; LiDraNo, radijska emisija – prijedlog za državnu razinu

Ema Ester, 8.a, HIPPO, natjecanje iz engleskog jezika, državna razina; LiDraNo, radijska emisija – prijedlog za državnu razinu

Doris Malvić, 8.a, Školska zadruga, Državna smotra zadruga; LiDraNo, radijska emisija – prijedlog za državnu razinu

Darian Begović, 8.a, Županijsko natjecanje iz kemije, 2. mjesto; Županijsko natjecanje iz tehničke kulture, kategorija Elektrotehnika, 2. mjesto; LiDraNo, radijska emisija – prijedlog za državnu razinu

Lucija Došen, 8.a, Školska zadruga, Državna smotra zadruga; LiDraNo, radijska emisija – prijedlog za državnu razinu

Ivana Vuković, 8.a, Školska zadruga, Državna smotra zadruga

Mia Puljić, 8.a, Županijsko natjecanje iz tehničke kulture, kategorija Fotografija, 2. mjesto; LiDraNo, radijska emisija – prijedlog za državnu razinu

Edi Modrušić, 8.a, LiDraNo, radijska emisija – prijedlog za državnu razinu

Marija Grozdek, 8.a, Županijsko natjecanje iz informatike: kategorija Osnove informatike, 3. mjesto; među 10% najuspješnijih na međunarodnom informatičkom natjecanju DABAR

Petra Zečević, 8.a, LiDraNo, radijska emisija – prijedlog za državnu razinu

Filip Bošnjak, 8.a, Županijsko natjecanje iz tehničke kulture, kategorija Elektrotehnika, 2. mjesto

Damjan Rajnović, 8.b, MAT liga, državna razina

Đurđica Pelcl, 8.b, Županijsko natjecanje iz tehničke kulture, kategorija Modelarstvo uporabnih tvorevina, 2. mjesto

Sofija Bošnjaković, 8.c, HIPPO, natjecanje iz engleskog jezika, državna razina

Lorena Lipovac, 8.c, Županijsko natjecanje iz njemačkog jezika, 3. mjesto

Egon Hajpek, 8.d, Županijsko natjecanje iz biologije, 1.mjesto; Županijsko natjecanje iz kemije, 1.mjesto; među 10% najboljih u državi na međunarodnom matematičkom natjecanju Klokan bez granica; međunarodno informatičko natjecanje DABAR; međunarodno natjecanje iz robotike WER, 6. mjesto; MAT liga, državna razina

Ženska atletska ekipa, 1.mjesto na Županijskom natjecanju u kros trčanju te sudjelovanje na Državnom natjecanju u Poreču: Katarina Babić, Martina Obradović, Leona Zima, Ivana Majstorović i Sara Banožić.

Nagrađeni učitelji mentori: Renata Marinić, nastavnica Tehničke kulture, Igor Soldić, nastavnik Informatike, Ružica Suton, učiteljica razredne nastave, Marija Mrkojević, nastavnica Hrvatskoga jezika, Jasminka Hajpek, nastavnica Njemačkoga jezika, Josipa Bušić, nastavnica Engleskog jezika, Ana Pejković, nastavnica Geografije, Danijela Stanić, nastavnica Prirode i Biologije, Neven Marković, nastavnik Prirode i Biologije, Ana Perić, nastavnica Kemije, Valentina Mirković, učiteljica razredne nastave, Mirela Brekalo, nastavnica Matematike, Katarina Gazdović, nastavnica Matematike, Vjekoslav Lojber, nastavnik Tjelesne kulture, Joana Marić, učiteljica razredne nastave.

Za predstavu „Vrijeme Antuna Kanižlića“ učiteljice  Valentina Mirković, sestra Slavka Vrbanić i Slavica Jelić

Odlikaši 8.a razreda: Ana Aušprung, Lucija Došen, Ema Ester, Marija Grozdek, Elena Jug, Marija Samardžić, Petra Zečević

Odlikaši 8.b: Ana Gotovac, Elena Kormanjec, Josipa Pavlić, Damjan Rajnović

Odlikaši 8.c: Lorena Lipovac

Odlikaši 8.d: Jura Bošnjak, Egon Hajpek, Marko Jurić, Ena Šimunović

Lana Radošić, 6.b, učenica godine

Nora Starčević, 8.c, uzor generacije

Ana Aušprung, 8.a, i Lorena Lipovac, 8.c, ponosi generacije

Egon Hajpek, 8.d, učenik generacije

 

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju