preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Kanižlića Požega

Login

Facebook
 
 
Raspored zvonjenja

Sat

Od... do... Odmor
PRIJE PODNE
1. 08.00 - 08.45 5
2. 08.50 - 09.35 10
3. 09.45 - 10.30 15
4. 10.45 - 11.30 5
5. 11.35 - 12.20 5
6. 12.25 - 13.10  
POSLIJE PODNE
1. 13.30 - 14.15 5
2. 14.20 - 15.05 10
3. 15.15 - 16.00 15
4. 16.15 - 17.00 5
5. 17.05 - 17.50 5
6. 17.55 - 18.40  
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 10. 2011.

Ukupno: 5770145
Ovaj mjesec: 3116
Ovaj tjedan: 830
Danas: 558

Za djecu i roditelje

Obrazovanje

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika
Autor: Valentina Čurčić, 14. 3. 2019.

Naša Je Škola 13. ožujka 2019. godine bila domaćin Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika, jednom od najbrojnijih natjecanja učenika osnovnih i srednjih škola.

https://pozeska-kronika.hr/zanimljivosti/item/12492-natjecalo-se-75-ucenika-osnovnih-i-srednjih-skola-zupanije.html


Ukupno je sudjelovalo 75 natjecatelja iz osnovnih i srednjih škola naše Županije. Natjecatelje i njihove mentore pozdravila je u ime domaćina zamjenica ravnateljice gđa renata marinić, a natjecanje je otvorio dožupan Vedran Neferović.

Rezultati po kategorijama su sljedeći:

7. razred, osnovne škole:

                                            1.mjesto Lana Radošić, OŠ Antuna Kanižlića, Požega

                                            2.mjesto Paula Uložnik, OŠ „Mladost“, Jakšić

                                            3.mjesto Borna Tomić, OŠ braće Radića, Pakrac

8. razred, osnovne škole:

                                         1.mjesto Ida Jirasek, OŠ braće Radića, Pakrac

                                         2.mjesto Lucija Androić, OŠ braće Radića, Pakrac

                                         2.mjesto Marta Matoković, OŠ Vilima Korajca, Kaptol

                                         3.mjesto Ramona Bilić, OŠ „Dobriša Cesarić“, Požega

                                         3.mjesto Andreas Bobić, OŠ Zdenka Turkovića, Kutjevo

1. razred, srednje škole:

               1.mjesto Dinko Maslač, Gimnazija, Požega

               2.mjesto Ana Aušprung, Gimnazija, Požega

               2.mjesto Hana Boban, Katolička gimnazija s pravom javnosti u Požegi

              3.mjesto Lorena Lipovac, Katolička gimnazija s pravom javnosti u Požegi

2. razred, srednja škola:

                                            1.mjesto Nina Obradović, Gimnazija, Požega

                                            2.mjesto Lara Radivojević, Srednja škola Pakrac

                                            2.mjesto Dragana Pacina, Gimnazija, Požega

                                            3.mjesto Nena Hercigonja, Ekonomska škola Požega

3.razred, srednja škola:

                                            1.mjesto Kristina Zednik, Srednja škola Pakrac

                                            2.mjesto Marijana Rajkovača,Gimnazija, Požega

                                            3.mjesto Leon Marčinković, Gimnazija, Požega

4.razred, srednja škola:

               1.mjesto Stela Sarić, Srednja škola Pakrac

               2.mjesto Ana Šimunović, Katolička gimnazija s pravom javnosti u Požegi

               3.mjesto Rebecca Lazić, Gimnazija, Požega 

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na postignutim rezultatima i nadamo se predstavnicima na državnoj razini natjecanja!





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju